Találatok száma: 11


D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

Garancia: 24 hónap
13 102 Ft (nettó)
16 640 Ft
D-Link DWA-181 Wireless USB Adapter

D-Link DWA-181 Wireless USB Adapter

Garancia: 24 hónap
15 181 Ft (nettó)
19 280 Ft
D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

lásd részletek
Garancia: 24 hónap
24 772 Ft (nettó)
31 460 Ft
D-Link DCH-M225 Home Music Everywhere

D-Link DCH-M225 Home Music Everywhere

Garancia: 24 hónap
24 953 Ft (nettó)
31 690 Ft
D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

lásd részletek
Garancia: 24 hónap
35 134 Ft (nettó)
44 620 Ft
D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

Garancia: 24 hónap
40 866 Ft (nettó)
51 900 Ft
D-Link DNH-100 Nuclias Connect Hub

D-Link DNH-100 Nuclias Connect Hub

Garancia: 24 hónap
63 953 Ft (nettó)
81 220 Ft
D-Link DIS-S310LX 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseLX Single‑Mode 10km Fibre Transceiver
D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver

D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver

Garancia: 24 hónap
131 961 Ft (nettó)
167 590 Ft
D-Link DWC-1000 Wireless Controller

D-Link DWC-1000 Wireless Controller

Garancia: 60 hónap
211 307 Ft (nettó)
268 360 Ft
D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km)

D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km)

Garancia: 24 hónap
239 512 Ft (nettó)
304 180 Ft
^